تقدیر شرکت ارتباط فردا از همکاران تجاری برتر
22 آبان 1397

تقدیر شرکت ارتباط فردا از همکاران تجاری برتر


شرکت ارتباط فردا به منظور بالابردن بهره وری و اثر بخشی شبکه همکاران تجاری شبکه پایانه‌های فروش، برنامه‌های آموزشی و طرح‌های انگیزشی متعددی اجرا می‌نماید. در ادامه این برنامه‌ها، طرح گسترش شبکه پایانه‌های فروش در تابستان 97 به مدت سه ماه برنامه‌ریزی و اجرا شد و تیم پایانه‌های فروش موفق به افزایش حداکثری تعداد پایانه‌های فعال در این طرح شد.

شركت ارتباط فردا به منظور بالابردن بهره وري و اثر بخشي شبكه همكاران تجاري  شبکه پايانه‌هاي فروش، برنامه‌هاي آموزشي و طرح‌هاي انگيزشي متعددي اجرا مي‌نمايد. در ادامه اين برنامه‌ها، طرح گسترش شبكه پايانه‌هاي فروش در تابستان 97  به مدت سه ماه برنامه‌ريزي و اجرا شد و تيم پايانه‌هاي فروش موفق به افزايش حداكثري تعداد پايانه‌هاي فعال در این طرح شد.
پس از كسب موفقيت در اين طرح، به منظور تجليل از 5 كارگزار برتر كه بهترین عملکرد را در موفقیت در اين دوره داشتند، مراسمي با حضور مديرعامل، معاون عمليات، مدير مالي و مدير پايانه فروش ارتباط فردا برگزار گرديد.
اسامي كارگزاران برتر بر اساس رتبه عبارتند از: 
1. شركت شتاب گستر پاژ
2. شركت بستر سازان 
3. شركت رهاورد طلوع 
4. شركت ويستالين 
5. عصر الكترونيك آريا

گفتني است در اين مراسم ضمن تقدير از كارگزاران برتر، برنامه شش ماهه دوم سال نيز توسط رضا محمدي، مدير پايانه فروش شركت مطرح شد. همچنين مدير عامل ارتباط فردا، با تاکید بر نقش کلیدی و مهم كارگزاران در پیشبرد اهداف ارتباط فردا، از ایشان به عنوان شرکای تجاری شرکت یاد کرد و با اشاره به روند رو به رشد و متمایز خدمات پرداخت الكترونيكي در حوزه پایانه¬های فروش که ارتباط فردا اجرا می شود، از كارگزاران خواست تا با مد نظر قرار دادن استراتژي اقيانوس آبي با هدف ايجاد ارزش افزوده براي شركت به راه خود ادامه دهند. در ادامه فرشید اردوانی معاون عملیات ارتباط فردا، ضمن تشكر از تلاش شايسته همكاران تجاري در موفقيت كسب شده، رهنمودهايي در خصوص كيفي سازي هرچه بيشتر پايانه ها مطرح نمود.