جایزه مدل 34000 منابع انسانی به شرکت ارتباط فردا اهدا شد
17 آذر 1397

جایزه مدل 34000 منابع انسانی به شرکت ارتباط فردا اهدا شد


سومین کنفرانس مدیریت منابع انسانی به میزبانی دانشگاه تهران 13 و 14 آذرماه با حضور معاونت ریاست جمهوری و مدیران منابع انسانی سراسر کشور در سالن همایش های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

سومین کنفرانس مدیریت منابع انسانی به میزبانی دانشگاه تهران ۱۳ و ۱۴ آذرماه با حضور معاونت ریاست جمهوری و مدیران منابع انسانی سراسر کشور در سالن همایش های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا موفق شد جایزه مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی «تندیس بلورین D1»  را کسب نماید. در این ارزیابی که توسط دانشگاه تهران انجام می شد، سازمان‌های دولتی و خصوصی و صنایع مختلف شرکت داشته‌اند، كه در بين اين شركت ها، ارتباط فردا موفق به كسب «تندیس بلورین D1»  شد. این جایزه در مراسم پایانی سومین همایش مدیریت  منابع انسانی به دكتر مهدی اسماعیلی رخ معاون طرح و برنامه  ارتباط فردا اهدا شد.
شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا که از ابتدای فعالیت خود رویکردی منحصر بفردی درحوزه منابع انسانی داشته است، در سال 97 با توسعه برنامهها و امتیازهای رفاهی و آموزشی  برای همکاران خود تلاش کرده است تا مسیر رو به رشد خود را ادامه دهد و با دو رتبه پیشرفت نسبت به سال گذشته این تندیس را دریافت کرد.