جوایز برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده اهدا شد
2 خرداد 1397

جوایز برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده اهدا شد


مراسم اهدا جایزه ویژه هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده با نام «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»، در تاریخ 18 اردیبهشت‌ماه با حضور معاونان و مدیران ارشد بانک آینده و شرکت ارتباط فردا برگزار شد.

مراسم اهدا جایزه ویژه هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده با نام «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»، در تاریخ 18  اردیبهشت‌ماه با حضور معاونان و مدیران ارشد  بانک آینده و شرکت ارتباط فردا برگزار شد.
در این مراسم جایزه  برندگان خوش‌شانس یک آرزوی 3 میلیارد ریالی، 5 آرزوی 200میلیون ریالی، 20آرزوی 50 میلیون ریالی به ایشان اهدا شده و از ایشان تقدیر شد.
این طرح طی بازه ‌زمانی 10 آبان‌ماه لغایت 22 بهمن‌ماه سال 96 و به‌ منظور گسترش فرهنگ بهره‌ برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد ارزش‌ افزوده برای هم‌ وطنان گرامی از سوی بانک آینده به‌ مرحله اجرا در آمد. بر اساس این طرح، تمامی مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک بوده و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام نمودند، بر اساس نوع حساب و با استفاده از درگاه‌‌های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری و نیز شرکت در 6 طرح تشویقی برگزار شده، اقدام به کسب امتیاز می‌کردند.    

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان  به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به آدرس ba.efarda.ir  مراجعه نمایید. 

جهت مشاهده تصاویر مربوط به این مراسم این قسمت را انتخاب نمایید.