گردهمایی شبکه همکاران تجاری پایانه‌های فروش ارتباط فردا
16 شهریور 1398

گردهمایی شبکه همکاران تجاری پایانه‌های فروش ارتباط فردا


پنجشبه هفته گذشته 14 شهریور ماه 1398 "رویداد بازاریابى و فروش" ویژه همکاران تجارى پایانه‌هاى فروش در سالن همایش‌هاى پارک فناورى پردیس برگزار شد.

پنجشبه هفته گذشته 14 شهریور ماه 1398 "رویداد بازاريابى و فروش" ويژه همكاران تجارى پايانه‌هاى فروش در سالن همايش‌هاى پارك فناورى پرديس برگزار شد.
این گردهمایی با محوریت بازاریابی و روش‌های فروش موفق در حوزه‌ی محصولات خدمات بانکی و با حضور مدرس دانشگاه تهران و متخصص حوزه‌ی بازاریابی و فروش خدمات پرداخت و بانکداری الکترونیکی، جناب آقای دکتر کیماسی، برگزار شد.
در ابتدای این رویداد ، جناب آقای دکتر اردوانی، معاونت عملیات مسائلی را پیرامون هدف برگزاری این رویداد و اهداف پیشرو عنوان و مسیرهای اصلی و اهداف مطلوب را برای شرکت‌کنندگان در این دوره مطرح کردند. همچنین راهکارهای فروش مناسب و موفقیت نگهداشت مشتریان ویژه نیز توسط مدیران عامل دو کارگزاری برتر عنوان و به اشتراک گذاشته شد 
در قسمت اصلی این رویداد، جناب آقای دکتر کیماسی با مطرح نمودن آمارهای موجود در شاپرک و اهداف قابل دسترس در بازار هدف امروز، جلسه را مسیریابی و ضمن آموزش آکادمیک، راهکارهایی برای بهبود وضعیت موجود اعلام نمودند.در همین راستا ضمن حضور یکی از روسای شعب موفق، مواردی در خصوص خدمات قابل ارائه به پذیرندگان، اطلاعات لازم در بحث تسهیلات، حضور موثر مجریان گسترش بانکداری الکترونیکی و موضوعاتی از این قبیل توسط جناب آقای مهندس مقیمی، معاون مدیریت شعب منطقه غرب تهران مطرح شد.
در ادامه اهداف، جشنواره‌های در حال اجرا، روال‌های جدید بازرسی، طرح‌ها اعلامی در راستای طرح اوج و مسائلی از این دست نیز با حضور جناب آقای محمدی، مدیر واحد پایانه‌های فروش و همکاران دیگر در ارتباط فردا به اشتراک گذاشته شد.
این گردهمایی در سطح مدیران اجرایی برگزار شد و با توجه به بازخورد مناسب، برگزاری گردهمایی های آتی در سطوح مختلف نیز در دستور کار قرار گرفته است.