100 شرکت برتر

سازمان مدیریت صنعتی رتبه‌بندی سال ۱۳۹۹ شرکت‌های برتر ایران (براساس اطلاعات مالی سال ۱۳۹۸) را برای بیست‌وسومین سال متوالی تهیه کرد و ۵۰۰ شرکت برتر معرفی شدند. این همایش به‌روال هر سال و با هدف معرفی بنگاه‌های اقتصادی برتر ایران برگزار می‌شود.
در میان شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌های مالی طبق فهرست منتشر شده، شرکت زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان بین ۱۰۰ شرکت سوم (رتبه ۲۰۱ تا ۳۰۰) بیشترین رشد پله‌ای را نسبت به سال گذشته با ۱۰۹ پله تجربه کرده است. پس از آن شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش رشد ۸۳ پله‌ای و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا رشد ۷۴ پله‌ای را میان شرکت‌های فعال حوزه فناوری‌های مالی تجربه کرده‌اند
با ارزیابی به‌عمل‌آمده بر اساس اطلاعات سال مالی ۱۳۹۸ شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا رتبه ۱۷ را از منظر میزان فروش در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته به‌دست آورده است. این در حالی است که ارتباط فردا در سال گذشته در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته رتبه ۱۹ را کسب کرده بود.  
همچنین تجارت الکترونیکی ارتباط فردا امسال رتبه ۲۱۶ را در میان ۵۰۰ شرکت برتر به‌دست آورده که در سال گذشته رتبه این شرکت ۲۹۰ بوده است. این نشان می‌دهد که تجارت الکترونیک ارتباط فردا امسال توانسته رشدی ۷۴ واحدی را از منظر میزان فروش تجربه کند.