کتاب تحلیل استراتژیک
4 اسفند 1399

"تحلیل استراتژیک" بهترین کتاب حوزه کارآفرینی در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران




بعد از پایان ثبت‌نام وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها و حضور بیش از دو هراز و 400 وب‌سایت و اپلیکیشن در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، اختتامیه این دوره یکم اسفندماه به‌صورت آنلاین برگزار شد و برندگان این دوره معرفی شدند.

بعد از پایان ثبت‌نام وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها و حضور بیش از دو هراز و ۴۰۰ وب‌سایت و اپلیکیشن در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، اختتامیه این دوره یکم اسفندماه به‌صورت آنلاین برگزار شد و برندگان این دوره معرفی شدند.
کتاب "تحلیل استراتژیک" از انتشارات راه پرداخت در این دوره برنده عنوان «بهترین کتاب تألیف یا ترجمه در کارآفرینی» در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شد. 
کتاب تحلیل استراتژیک که با حمایت  شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا در مهرماه ۱۳۹۹ در راه پرداخت به چاپ رسید، در خصوص رویکردی است که در فارسی تحت عنوان آنالیتیکس نیز از آن یاد می‌شود و تاکید زیادی بر روی بهره‌گیری از داده‌هایی دارد که سازمان‌ها در اختیار دارند. نکته اصلی کتاب تحلیل استراتژیک این است که شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ با حجم زیادی از داده مواجه هستند که یا نمی‌توانند از آن بهره‌برداری کنند یا اصلاً از وجود چنین ثروت عظیمی در اطراف خود کاملاً بی‌خبرند. 
لینک خرید کتاب از فروشگاه راه پرداخت:
yun.ir/da-w2p

کد تخفیف:   efarda