فانوس در گوگل پلی
16 بهمن 1400

فانوس در گوگل‌پلی یک میلیونی شد.
اپلیکیشن «فانوس»، بزرگ‌ترین اپلیکیشن مدیریت مالی شخصی کشور، موفق شد مرز یک میلیون نصب در استور گوگل‌پلی را رد کند. اپلیکیشن حسابداری شخصی فانوس در سال ‌جاری با بهینه‌سازی و ارتقا کارکرد ویژگی‌های خود توانست رضایت کاربران خود را جلب کند.

مدیریت درآمد و هزینه‌ها کمک فراوانی به پس‌انداز و هزینه‌ عاقلانه می‌کند اما دخل و خرج‌های روزانه به قدری زیاد است که گاهی اوقات حساب آنها از دستمان در می‌رود و به یک دستیار نیاز پیدا می‌کنیم. اپلیکیشن مدیریت مالی شخصی فانوس دستیار کمکی برای کنترل امور مالی است و به شما کمک می‌کند.
در فانوس به صورت خودکار دخل و خرج‌ شما ثبت می‌شود و با دسته‌بندی کردن مخارج و درآمدی که دارید، متوجه عملکرد مالی‌تان شده و آن را مدیریت می‌کنید. 
فانوس در کنار ارائه سرویس مدیریت مالی شخصی، چند سرویس مشاوره بورس نظیر سبد شخصی سرمایه‌گذاری و سرویس ارزیابی سهام را نیز ارائه می‌دهد تا به افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری که دانشی در زمینه بورسی ندارند، کمک کنند وارد این بازار شوند و مطمئن و کم‌ریسک به معامله بپردازند.
از دیگر ویژگی‌های مهم «اپلیکیشن حسابداری فانوس» امکان بودجه‌بندی برای برنامه‌ریزی مخارج، یادآور چک، قسط، بدهی و طلب، امکان اضافه کردن دسته‌بندی و تگ‌های شخصی و گزارش‌گیری و مقایسه عادت‌های مالی با بقیه کاربران است.
فانوس که یکی از محصولات شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا است، برای کاربران اندرویدی محدودیتی نداشته و به تمامی حساب‌های بانکی سراسر کشور خدمات رایگان ارائه می‌دهد.