حمایت ارتباط فردا از دبیرستان علامه حلی تهران
20 اردیبهشت 1402

حضور فعال هلدینگ ارتباط فردا در سی و نهمین سمینار علوم و فنون دبیرستان علامه حلی تهران/ ارتباط فردا حامی دانش آموزان نخبه
حضور فعال هلدینگ ارتباط فردا در سی و نهمین سمینار علوم و فنون دبیرستان علامه حلی تهران/ ارتباط فردا حامی دانش آموزان نخبه


در این سمینار که روز یکشنبه مورخ  ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری  برگزار شد، نزدیک به ۱۰۰ طرح و پروژه مختلف از دانش‌آموزان دبیرستان علامه حلی به نمایش گذاشته شد و بازدید‌كنندگان از مدارس مختلف سطح تهران، اولیاء دانش‌آموزان، سازمان‌ها و نهادهای مختلف آموزشی و پژوهشی و... از این سمینار دیدن کردند . 
شایان ذکر است پروژه‌ها در زمینه محورهای پژوهش ریاضی، شیمی، نجوم، بازی سازی، هوش مصنوعی، زیست فناوری، علوم مغز و اعصاب، الکترونیک و مکانیک و هوافضا به نمایش گذاشته شد.

هلدینگ ارتباط فردا با هدف کمک به رشد و شکوفایی پروژه های خلاقانه دانش آموزی در حوزه های مرتبط با فناوری اطلاعات و پرداخت تصمیم به حمایت از این سمینار گرفت.
همچنین مهندس مسعود وکیلی‌نیا،  مدیر عامل به همراه زهره برزگر، معاون توسعه سرمایه انسانی این شرکت در این سمینار حاضر شدند و از پروژه‌های ارائه شده بازدید کردند. 


در خلال برپایی سمینار، تمامی پروژه‌ها توسط داوران محک ‌زده شدند و از بازدید‌كنندگان نیز نظرخواهی صورت گرفت و طرح‌هایی به عنوان پروژه برتر برگزیده شدند.
در مراسم اختتامیه به طراحان این پروژه‌ها لوح تقدیر و تندیس یادبود تعلق گرفت که در نهایت از بین این طرح‌ها، برای ارسال به جشنواره جوان خوارزمی، چند طرح انتخاب خواهد شد.