پرداخت یاری

پرداخت یاری

پرداخت یاری

طبق ضوابط بانک مرکزى جمهورى اسلامى ایران شرکت‌هاى داراى مجوز پرداخت‌یارى می‌توانند در فضاى موبایل و اینترنت که نیاز به جسم کارت براى پرداخت نیست سرویس‌هاى متنوع و داراى ارزش افزوده براى مشتریان ارائه دهند. این سرویس‌ها نهایتا از طریق سوئیچ شرکتهاى PSP پردازش شده و به سمت شاپرک ارسال می‌شوند.

 شرکت ارتباط فردا با اغلب PSPهاى معتبر نظیر به‌پرداخت، پرداخت‌الکترونیک سامان، ایران‌کیش، فن‌آوا، تجارت الکترونیک پارسیان و برخى شرکت‌هاى دیگر داراى قرارداد پرداخت‌یارى بوده و سرویس‌هاى متنوعى در حوزه پرداخت الکترونیکى ارائه می‌دهد. اصلی‌ترین محصول شرکت ارتباط فردا در حوزه پرداخت‌یارى سامانه ابریشم است. 

 سرویس‌هایى نظیر درگاه پرداخت، حساب واسط، تسهیم، شارژ آنى بن‌کارت و .. نمونه‌هایى از سرویس‌هاى پرداخت‌یارى هستند که از طریق سامانه ابریشم ارائه می‌شوند. همه سرویس‌هاى ارائه شده توسط سامانه ابریشم هم اکنون بر روى پلتفورم فینوتک در دسترس بوده و به راحتى توسط کسب‌وکارهاى مختلف استفاده می‌شوند. 

 


 وندار نیز به عنوان یکی از شرکت‌های همکار ارتباط فردا، با استفاده از مجموعه‌ ابزارهایی مانند درگاه پرداخت، فرم‌های درخواست پول و مدیریت مالی پروژه‌ها، مجموعه‌ای از خدمات مدیریت مالی کسب‌وکارهای کوچک را در فضایی مدرن‌تر ارائه می‌دهد.