پرداخت یاری

پرداخت یاری

پرداخت یاری

طبق ضوابط بانک مرکزى جمهورى اسلامى ایران شرکت‌هاى داراى مجوز پرداخت‌یارى می‌توانند در فضاى موبایل و اینترنت که نیاز به جسم کارت براى پرداخت نیست سرویس‌هاى متنوع و داراى ارزش افزوده براى مشتریان ارائه دهند. این سرویس‌ها نهایتا از طریق سوئیچ شرکت‌هاى PSP پردازش شده و به سمت شاپرک ارسال می‌شوند. 

شرکت ارتباط فردا در سال 97 مجوز پرداخت یاری را دریافت نموده ودر حال حاضر بزرگترین پرداخت‌یار کشور است و سرویس‌های نوآورانه‌ای نظیر تسهیم،over draft، استرداد و سرویس‌های نوآورانه دیگری در زمینه پرداخت الکترونیکی که بعضا در ایران منحصر به فرد هستند، به مشتریان مختلفی ارائه می‌کند.

ارتباط فردا با اغلب PSPهاى معتبر مانند  به‌پرداخت، پرداخت‌الکترونیک سامان، ایران‌کیش، فن‌آوا، تجارت الکترونیک پارسیان و برخى شرکت‌هاى دیگر قرارداد پرداخت یاری را امضا کرده‌است و سرویس‌های متنوعی در حوزه پرداخت الکترونیکی به مشتریانی نظیر سازمان سنجش، کمیته امداد،راه آهن جمهوری اسلامی ایران (رجا)، شرکت‌های بیمه‌ای و ... ارائه می‌دهد.
اصلی‌ترین محصول شرکت ارتباط فردا در حوزه پرداخت‌یارى سامانه ابریشم است.
 سرویس‌هایى نظیر درگاه پرداخت، حساب واسط، تسهیم، شارژ آنى بن‌کارت و .. نمونه‌هایى از سرویس‌هاى پرداخت‌یارى هستند که از طریق سامانه ابریشم ارائه می‌شوند. همه سرویس‌هاى ارائه شده توسط سامانه ابریشم هم اکنون بر روى پلتفرم فینوتک در دسترس بوده و به راحتى توسط کسب‌وکارهاى مختلف استفاده می‌شوند. 


 
وندار نیز به عنوان یکی از شرکت‌های همکار ارتباط فردا، با استفاده از مجموعه‌ ابزارهایی مانند درگاه پرداخت، فرم‌های درخواست پول و مدیریت مالی پروژه‌ها، مجموعه‌ای از خدمات مدیریت مالی کسب‌وکارهای کوچک را در فضایی مدرن‌تر ارائه می‌دهد.

آدرس وب سایت وندار: http://vandar.io/