پرداخت یاری

پرداخت یاری

طبق ضوابط بانک مرکزى جمهورى اسلامى ایران شرکت‌هاى داراى مجوز پرداخت‌یارى می‌توانند در فضاى موبایل و اینترنت که به جسم کارت براى پرداخت نیازی نیست(CNP)، خدمات متنوع ارزش افزوده به مشتریان‌شان ارائه دهند. خدماتی که در نهایت در سوئیچ شرکت‌هاى پرداخت الکترونیک(PSP) پردازش شده و به سمت شاپرک ارسال می‌شوند.

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا با اکثر PSPهاى معتبر مانند به‌پرداخت ملت، پرداخت‌الکترونیک سامان، ایران‌کیش، فن‌آوا، تجارت الکترونیک پارسیان و برخى شرکت‌هاى دیگر قرارداد پرداخت یاری امضاء کرده و خدمات متنوعی را در حوزه پرداخت الکترونیکی به مشتریان خود ارائه می‌کند.

سرویس درگاه پرداخت هوشمند ارتباط فردا به صورت خودکار بین سوئیچ‌‌های شرکت‌های پرداخت الکترونیک جا‌به‌جا می‌شود تا کسب‌وکارهای پذیرنده، کمترین اختلال و بهترین سرعت پاسخگویی را در خدمات دریافتی تجربه کنند. این خدمات از طریق پنل کاربری یا رابط‌های برنامه‌نویسی (API) در دسترس کسب‌وکارها قرار دارند و با نمونه کد‌ها، پلاگین‌های آماده و مستندات فنی کامل به سادگی پیاده‌سازی می‌شوند.

ارتباط فردا با ارائه خدماتی نظیر درگاه‌ پرداخت هوشمند (Smart IPG)، برداشت مستمر و خودکار حق اشتراک،  استرداد وجه، حساب واسط و تسهیم، توانسته سبد خدمات خود در زمینه پرداخت‌یاری و پرداخت الکترونیکی را کامل‌تر کند.