خدمات فناورانه

خدمات فناورانه

 
 تمامی خدمات بانک آینده مانند سپرده و کارت بانکی، تسهیلات بانکی، چک، باشگاه مشتریان، ایران‌کارت و … از طریق اپلیکیشن آبانک ارائه می‌شود.

 

خرید با ایران‌کارت در هر زمان و مکان، امتیازاتی را برای شما فراهم می‌آورد. ایران‌کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که تمامی قابلیت‌های کارت‌های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه را دارد، ولی با این مزیت که درصدی از مبلغ خرید را بابت هر نوع خریدی که انجام می‌دهید به کارت شما برمی‌گرداند.

 


فینوتک پلتفرمی برای ارائه وب‌‌سرویس‌های بانکی و خدمات بانکداری باز (Open Banking)  بـرای خدمت‌رسانـی به کسـب‌ و کارهـا اســت. با استفـاده از APIهای فینوتک می‌توانید سرویس‌های بانکی متنوعی را به درون نرم‌افزار خود بیاورید و زمینه‌های درآمدی جدیدی را برای خود خلق کنید.

 


شرکت سگال بر توسعه راهکارهای دیجیتال، ایمن و ارزش آفرین برای مدیریت ثروت و با تمرکز بر بازار سرمایه استوار است. این شرکت با ارائه راهکارهای ترکیبی در بازار سرمایه، شرکت‌های کارگزاری و سایر نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه را قادر می‌سازد تا با توسعه زیرساخت فناوری اطلاعات اهداف کسب و کار خود را اجرا و پشتیبانی کنند.