شتابدهی و سرمایه گذاری

شتابدهی و سرمایه گذاری

قسطا اولین لندتک اعطای اعتبار برای خرید اقساطی کالا و خدمات است که از سال 1397 شروع به فعالیت کرده است. اعتبار قسطا در قالب یک کارت اعتباری عضو شتاب، بنام قسطاکارت ارائه می شود. این کارت امکان خرید اقساطی از تمام فروشگاه‌های سراسر کشور حتی فروشگاه‌های اینترنتی را دارد و دریافت این اعتبار نیازی به ضامن یا چک کارمندی ندارد.


تیمچه، فروشگاهی اینترنتی با مدل بازارگاه یا “Marketplace”  است که تنوع بالایی را در حوزه کالا در دسته‌های متفاوت ارائه کرده و خرید آنلاین و سرویس دهی در سراسر کشور را امکان‌پذیر کرده است. لندو، اولین و بزرگ‌ترین استارتاپ ایرانی در حوزه خرید اقساطی، فروشگاه اینترنتی تیمچه را راه‌اندازی کرده است. 


اتاقک سامانه هوشمند اجاره محل اقامت ویژه مسافران است. هدف از ایجاد اتاقک ترویج اقتصادی، مناسب برای تمام افراد جامعه و گردشگران است.


تیم پابلا از سال 96 در بازارهای دیجیتال فعالیت داشته و هدف آن ایجاد یک محیط امن و ساده، بدون درگیر شدن با مفاهیم پیچیده‌ی دنیای رمزارزها، و ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری در اکپر بازارهای رایج با قیمت جهانی است. این ابزار بر اساس کپی کردن معاملات برترین معامله گران (Copy Trading) بازار فعالیت می کند. 


لندو شرکتی است که در حوزه اعتباردهی و خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین فعالیت می کند. اعتباردهی در لندو با استفاده از احراز هویت و اعتبارسنجی غیرحضوری انجام شده و نیازی به چک یا ضامن ندارد. ارائه تسهیلات در سریع ترین زمان و فراگیری در بین همه اقشار جامعه از اصلی ترین اهداف این شرکت است.

 

وندار با ارائه‌ی مجموعه‌ای از خدمات مالی و بانکی یکپارچه، سعی می کند کسب‌وکارها را از دریافت مستقیم خدماتِ بانک‌ها بی‌نیاز کرده و با انجام تحلیل‌های مالی کاربردی به توسعه‌ی آنها کمک کند.

 

پینکت یک پلتفرم ساده برای خرید آنلاین از فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار است که فعالیتش را از بهمن 1397 آغاز کرده است و به شکل مستقیم و روزانه از فروشگاه ها و  میدان های تره بار سفارش مشتری را جمع آوری می کند و دم در خانه تحویل مشتری می دهد. 


 

مدام یک سیستم وفادارسازی مشتری است که با اختصاص اعتبار پس از هر خرید به مشتری فعالیت می‌کند. مدام این امکان را ایجاد می کند که اطلاعات مشتری را در لحظه خرید ثبت و به ازای هر خرید به آنها اعتبار اختصاص دهید. همچنین پنل مدیریتی مدام می تواند دسترسی به تمام گزارش های مربوط به فروش و مشتریان را به صورت آنلاین ارائه نماید.