فین‌تک

فین‌تک

فین‌تک

فناورى مالى یا فین‌تک به معناى کاربرد نوآورانه فناورى در صنعت مالى‌ست. امروزه استارت‌آپ‌هاى متعددى در حوزه فین‌تک در دنیا هستند که در زمینه کیف پول الکترونیکى، پرداخت فرد به فرد، اعتبارسنجى، مدیریت مالى شخصى، ابزارهاى مالى موبایل، تامین مالى جمعى، پرداخت‌هاى خرد، نقل و انتقال ارزى و ... کار می‌کنند. در ایران هم مدتى است که این روند آغاز شده و شرکت ارتباط فردا یکى از پیشتازان فین‌تک در ایران است.
ارتباط فردا با رویکرد نوآوری باز و با سرمایه‌گذاری از طریق فینووا و ارائه سرویس‌های فنی از طریق فینوتک از رشد فناوری‌های مالی در ایران حمایت می‌کند. همچنین برخی از محصولات کلیدی را به صورت درونی در خود مجموعه توسعه می‌دهد.

 

همراه کارت
"همراه کارت" یک سامانه موبایلی براى  انتقال پول، خرید، نیکوکارى و بسیارى از کارهاى دیگرست که روى یک کیف پول همراه شدنی‌ست. همراه کارت از سال 1392 فعال بوده و اولین اپلیکیشنى‌ست که امکان انتقال وجه کارت به کارت روى موبایل را در ایران ممکن کرد. با این اپلیکشین امکان هرگونه خرید موبایلى با تمامی کارت‌هاى شتابى فراهم است، همچنین امکان دریافت و ارسال پول در هر بانکى و امکان ارسال پول از کارت‌هاى 22 بانک مختلف نیز وجود دارد.

hamrahcard.ir

 

مشاهده سوالات و پاسخ های مرتبط