تسهیلات رفاهی

تسهیلات رفاهی

طرح تسهیلات رفاهی مجموعه ی امکاناتی است که ارتباط فردا برای حال خوب همکاران خود در نظر گرفته است. این طرح با هدف ارتقاء سطح رضایت، وفاداری و مشارکت همکاران ایجاد شده است. برای برقراری ارتباطی پویا و نوآورانه با همکارانمان و همچنین جهت اطلاع رسانی از "طرح تسهیلات رفاهی" این طرح با عنوان" کاناپه پنج ستاره" نامگذاری شده است. انتخاب کاناپه به صورت نمادین راحتی و فراغت پس از کار را تداعی می‌کند و پنج ستاره کیفیت این تسهیلات را شبیه به هتل امتیازدهی می‌کند. با استفاده از این طرح کارکنان می‌توانند با توجه به شرایط ذکر شده و بنا به ترجیحاتشان مزایای رفاهی را از میان گزینه‌هایی مانند کمک هزینه‌های نگهداری از کودک، کمک هزینه تفریحی و ورزشی، کمک هزینه سفر و ... که بیشترین ارزش را برای آن‌ها دارد انتخاب کنند.  

همکاران ما اگر بخواهند در لابلای کار روزمره ورزش کنند امکانات مناسب در فضای شرکت وجود دارد همچنین در راستای ارتقای کیفیت زندگی کاری و سلامت جسم و روان همکاران، ارتباط فردا خدماتی مانند چکاپ‌های پزشکی به صورت دوره‌ای و خدمات مشاوره روانشناسی در داخل شرکت به صورت هفتگی برای تمام همکاران در نظر گرفته است.

ما در پارک فناوری پردیس کار می‌کنیم. مسئولیت ایاب و ذهاب همکاران به عهده شرکت است و به این منظور از نقاط مختلفی از شهر سرویس رفت و آمد در نظر گرفته شده است. ما همچنین یکی از کامل‌ترین طرح‌های بیمه تکمیلی را برای همکارانمان در نظر گرفته‌ایم و بیش از نیمی از حق بیمه افراد توسط شرکت پرداخت می‌شود.

image

ما چگونه کار می کنیم؟

توسعه فردی

فضای کاری

نظام جبران عملکرد