«همراه‌کارت» یک شرکت فعال در صنعت فینتک است که با تمرکز بر حوزه‌‏ی پرداخت فعالیت می‏کند. اپلیکیشن «همراه‌کارت» اکنون با نزدیک به 5 میلیون کاربر به فعالیت ادامه می‌‏دهد و بارها و بارها موفق شده تا نظرات مثبت مخاطبان و فعالان صنعت را به خود جلب نماید.
ما در «همراه‌کارت» به دنبال آن هستیم که چابکی، نگاه استارتاپی و رویکردهای جدید کسب و کار را به حوزه‌‏ی پرداخت وارد کنیم. زیرا اعتقاد داریم صنعت پرداخت اگر تغییر کند، زمینه‌‏ساز رشد بسیاری از کسب و کارها در حوزه‌‏های دیگر خواهد شد و جهشی جدید در کسب و کارهای ایرانی رقم خواهد زد.چرا با "همراه کارت" همکاری کنیم؟
همکاری با «همراه‌کارت» سه فرصت استثنایی را در اختیار علاقه‌‏مندان قرار می‌‏دهد:
• فعالیت در کسب و کاری با تعداد کاربر میلیونی: اگر شما علاقه‌‏مند باشید در حوزه‌‏های مختلف درگیر چالش‌‏های یک کسب و کار میلیونی شوید، شرکت‏‌های محدودی این فرصت را در اختیار شما قرار می‏‌دهند که «همراه‌کارت» نیز یکی از آنهاست.
• فعالیت در کنار یک تیم جذاب: ما اعتقاد داریم که تیم باید تا حد ممکن کوچک اما پرتوان باشد. اگر علاقه‌‏مندید در جایی فعالیت کنید که افراد با استعدادی در آن هستند که کار اولویت آنهاست و به ارزش‌‏های تیمی اهمیت می‏دهند، اما همزمان از حاشیه‌‏ها بیزار بوده و به دنبال بوروکراسی‏ و ساختارهای شرکت‏‌های بزرگ نیستند، «همراه‌کارت» جای شماست.
• فعالیت در حوزه‌‏ی فینتک: اگر صنعت فینتک برای شما جذاب است و آینده‌‏ای برای خود در این حوزه تصور می‌‏کنید، «همراه‌کارت» نقطه رشد مناسبی برای شما خواهد بود.


چرا به "همراه کارت" اعتماد کنیم؟
مهمترین دلیل باورپذیری ما، خروجی ماست. اگر می‏خواهید مطمئن شوید که آیا به کار ما علاقه‌مند هستید یا نه، مراحل زیر را طی کنید:
• عبارت «کارت به کارت با موبایل» را در گوگل جستجو کنید.
• وارد وبسایت «همراه‌کارت» شوید و اپلیکیشن «همراه‌کارت» را نصب کنید.
• چند دقیقه از اپلیکیشن «همراه‌کارت» استفاده کنید.
• اگر از تجربه کاربری «همراه‌کارت» لذت بردید، از فعالیت در شرکت ما هم لذت خواهید برد.


وب سایت: https://hamrahcard.ir

image

شرکت‌ها و تیم‌های همکار

ارتباط فردا-همراه کارت

فینووا

فینوتک

سگال

وندار

ارتباط فردا - مدام