ونداروندار راه‌حلی تازه برای مشکلات قدیمی دریافت و مدیریت پول کسب‌وکارهاست. پرداخت‌یاری که از سال 97 آغاز به کار کرده اما آمار تعداد و حجم  تراکنش‌ها، اعتماد روزافزون کسب‌و‌کارها به وندار را نشان می‌دهد. در وندار می‌خواهیم با ارائه‌ی مجموعه‌ای از خدمات مالی و بانکی یکپارچه، کسب‌وکارها را از دریافت مستقیم خدماتِ بانک‌ها بی‌نیاز کنیم. 


ابزارهای مالی وندار: 
درگاه پرداخت اینترنتی
برداشت خودکار حق اشتراک
فرم پرداخت
تسویه و پرداخت مستقیم به حساب مشتریان و شرکا (تسهیم)

چرا با «وندار» همکاری کنیم؟ 
فضای کار در وندار صمیمی، امیدوار و پرانگیزه، بر اساس اعتماد متقابل وبه دور از روندهای دست‌وپاگیر اداری طراحی شده است. اگر کار کردن در محیطی دوستانه و آماده‌ی مواجهه با چالش‌های رشد سریع و همگام با فناوری‌های روز برای شما جذاب است، شما یکی از اعضای بالقوه‌ی خانواده‌ی وندارید.  
خانواده‌ای که باور دارد برای ارائه محصولی با معیارهای روز جهانی باید فضای کاری امروزی و پیشرو ساخت و تلاش می‌کند به نخستین بانک نوین (NeoBank) ایرانی تبدیل شود. 

چرا به «وندار» اعتماد کنیم؟
وندار به شما اعتماد می‌کند و از بدو ورود شما را یکی از اعضای خانواده‌ی وندار می‌شناسد. گروهی که چالش‌های رسیدن به رشدی شتابان در فضای کسب‌وکاری امروزی را در کنار یکدیگر پشت‌ سر می‌گذارند و توانسته‌اند با روحیه تیمی و تلاش بی‌وقفه به تیمی تبدیل شوند که اعتماد مشتریان بسیار و همکارانی مانند بانک آینده را به خود جلب می‌کند. 

وب سایت: https://vandar.io

image

شرکت‌ها و تیم‌های همکار

همراه کارت

همراه کارت

فینووا

فینوتک

سگال

ارتباط فردا - مدام