مرکز نوآفرینی فینووا یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است که فعالیت خود را در سال 1394 با راه‌اندازی اولین فضای کار اشتراکی ایران آغاز کرد. فینووا با سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها و راه‌اندازی شتابدهنده، زنجیره حمایت خود از اکوسیستم کارآفرینی را تکمیل ساخت. برگزاری رویدادهای تخصصی آموزش‌محور و حمایت از رویدادهای کارآفرینی از دیگر فعالیت‌های این مرکز در جهت رشد اکوسیستم کارآفرینی به شمار می‌آید.


چرا با فینووا همکاری کنیم؟
• فضای استارت‌آپی: فضای کاری فینووا فضایی جوان و پرشور است. در فینووا شما با تیم‌های موفق استارت‌آپی امکان همکاری خواهید داشت و کاملا با اکوسیستم استارت‌آپی کشور آشنا می‌شوید.
• توسعه فردی: فضای کاری فینووا طوری طراحی شده که علاوه بر تسهیلات فردی شما از تسهیلات آموزشی و امکانات دیگری که برای توسعه فردی شما طراحی شده، بهره‌مند خواهید بود.
• ساعت کاری شناور: برای هرچه بیشتر شدن هم‌سویی کار و زندگی فینووایی‌ها، ساعت کاری در فینووا شناور است.
• فضای کار منحصر به فرد: فضای کاری فینووا به صورت مدرن مطابق با فرهنگ کاری باز طراحی شده و باعث ایجاد تجربه متفاوتی برای شما خواهد شد.


چرا به فینووا اعتماد کنیم؟
هویت فینووا به عنوان یک نهاد متخصص در اکوسیستم استارتاپی و فعال در حوزه فضای کار اشتراکی، شتابدهنده و سرمایه‌گذاری، مشخص است. در فینووا فرصت‌هایی را فراهم کرده‌ایم تا با استفاده از توانمندی‌مان در اکوسیستم استارتاپی، به رشد افراد و استارتاپ‌ها کمک کنیم. سعی می‌کنیم با قدرتمند کردن قدم‌های کوچک هر شخص، تاثیر مثبتی و بزرگی در اکوسیستم استارتاپی کشور بگذاریم.


وب سایت: https://www.finnova.ir

image

شرکت‌ها و تیم‌های همکار

ارتباط فردا-همراه کارت

همراه کارت

فینوتک

سگال

وندار

ارتباط فردا - مدام