فینوتک در دی‌ماه 1395 شکل گرفت. داستان فینوتک با ارائه 12 سرویس‌ بانکی آغاز شد اما با گذشت کمتر از یک سال، مشغول سرویس‌دهی به کسب‌‌و‌کارهای بزرگ و کوچکی شد که ماهانه چندصد‌هزار تراکنش را ثبت می‌کنند. امروزه چشم‌انداز فینوتک از «بانکداری باز» به « نوآوری باز» تغییر کرده و به‌جز سرویس‌های بانکی، در زمینه‌های دیگری مانند بازار سرمایه، خدمات احراز هویت، خدمات اعتبارسنجی، خدمات نهادهای عمومی و… نیز فعالیت می‌کند.
فینوتک این قابلیت را به کسب‌وکارها می‌دهد تا در محیطی امن بتوانند دسترسی‌های لازم را به سرویس‌های مختلف بانکی، بیمه‌ای، بورس و حوزه‌های ارتباطات داشته باشند و بدون هرگونه بوروکراسی اداری دسترسی به این سرویس‌ها برای کسب‌وکار فراهم می‌آید. از طرفی این سرویس‌ها به‌صورت رابط برنامه‌نویسی کاربردی باز بوده و قابلیت شخصی‌سازی برای هر کسب‌وکاری در آن وجود دارد.


چرا با فینوتک همکاری کنیم؟
•  فعالیت در محیطی دوستانه و صمیمی: فضای کاری فینوتک یک فضای استارت‌آپی با محیطی صمیمی و دوستانه و بدون تنش است.
•  یادگیری: کسب دانش و تجربه در یک حوزه کاری تخصصی و یادگیری در حوزه‌هایی که در دنیا در بین برترین روندهای مالی قرار دارند.
•  فعالیت در بزرگترین پلتفرم نوآوری باز در ایران: فینوتک بزرگترین پلتفرم نوآوری باز در ایران است و تجربه کار در این شرکت می‌تواند تجربه خاص و جذابی باشد.
•  مشاهده جدیدترین نوآوری‌ها در زمینه‌های مختلف: با توجه به ماهیت کار فینوتک،‌ همواره در شرکت جدیدترین نوآوری‌ها بررسی می‌شوند و از آنها استفاده می‌شود.


وب سایت: https://www.finnotech.ir

image

شرکت‌ها و تیم‌های همکار

ارتباط فردا-همراه کارت

همراه کارت

فینووا

سگال

وندار

ارتباط فردا - مدام